شرکت برق منطقه ای غرب موفق به دریافت لوح "شایسته تقدیر ویژه" از بین 90 دستگاه اجرایی استان کرمانشاه در امر اقامه نماز گردید
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1396


به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای غرب، این شرکت از بین 90 دستگاه اجرایی استان کرمانشاه؛ موفق به دریافت لوح "شایسته تقدیر ویژه" در امر اقامه نماز گردید.

دبیر شورای اقامه نماز شرکت برق منطقه ای غرب در این خصوص گفت: در اجلاس استانی نماز که با حضور آیت‌الله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و مدیران ارشد ۹۰ دستگاه اجرایی استان در تالار شهرداری برگزار گردید؛ این شرکت موفق به دریافت لوح "شایسته تقدیر ویژه" در امر اقامه نماز گردید.

مهندس یاسین همایونی گفت: این لوح بر اساس ارزیابی هیئت داوران ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه از برنامه‌ها و فعالیت‌های سال ۱۳۹۵ به جهت اجرای مطلوب برنامه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز به این شرکت اهداء شده است.

وی افزود: کسب این لوح باحمایت های معنوی و همه‌جانبه مهندس علی چهل امیرانی مدیر عامل و رئیس شورای اقامه نماز این شرکت و سایر اعضای این شورا و همراهی همه همکاران در رابطه با اقامه نماز محقق شده است.

شایان ذکر است در این لوح آمده است: در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی) برای ارزیابی فعالیت های مربوط به اقامه نماز در دستگاه ها و بر اساس ارزیابی هیأت داوران ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه از برنامه ها و فعالیت های سال 1395 شرکت برق منطقه ای غرب به جهت اجرای مطلوب برنامه های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، "شایسته تقدیر ویژه" گردیده است.

در ادامه آمده است: بنابر این با تقدیم این لوح از زحمات همه مسئولان و دست اندرکاران امر اقامه نماز در آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده و امیدواریم تلاشهای به عمل آمده مورد قبول و رضایت خداوند متعال قرار گیرد.
منبع خبر : روابط عمومی