برگزاری مراسم تقدیر از آزادگان شرکت برق منطقه ای غرب
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1396


به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای غرب، همزمان با سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان دلاور کشورمان، مراسم تقدیر از همکاران آزاده با حضور مهندس علی چهل امیرانی مدیرعامل، معاونین و فرزایی مسئول امور ایثارگران این شرکت برگزار گردید.

 در ابتدای این مراسم حاج آقا جلالی امام جماعت این شرکت ضمن تقدیر از جانفشانی و ازخودگذشتگی های رزمندگان سپاه اسلام گفت: سال‌های دفاع مقدس با رشادت‌ها و جانبازی‌های جوانان این مرز و بوم برای همیشه در دل تاریخ ثبت شد تا دیگر هیچ دشمنی به خود حتی جرأت فکر کردن به حمله نظامی به این سرزمین را ندهد.

وی افزود: آزادگانی که در سخت‌ترین شرایط اردوگاه‌های دشمن بعثی در زیر شکنجه‌های وحشیانه خصم دون پایمردی کردند تا ثابت کنند در اسارت ظاهری نیز خود را رزمنده و مدافع نظام و انقلاب می‌دانند و الحق که این پایمردی آزادگان و سال‌ها تحمل درد و رنج جانبازان کم از شهادت ندارد.

ایشان ادامه دادند: ما به شما و به خانواده‏های شما و به مجاهدت شما افتخار می‏کنیم و آسایش و امنیت امروز را مدیون خون شهدا و جانفشانی و از خودگذشتگی شما عزیزان هستیم.

در پایان این مراسم از سه تن از همکاران آزاده این شرکت به نام های علی چترآبگون، محسن صبوری راد و مرتضی سهیل بیگی با اهدای هدایا و لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.
منبع خبر : روابط عمومی