با حضور مدیران شرکت توانیر: جلسه هماهنگی مدیریت مصرف در شرکت برق منطقه ای غرب برگزار شد
تاریخ انتشار : 24 تیر 1396


به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای غرب، به منظور اجرای برنامه های کاهش پیک بار جلسه هماهنگی مدیریت مصرف در محل سالن کنفرانس تالار شرکت برق منطقه ای غرب برگزار گردید.

گفتنی است در این جلسه که مدیران ارشد شرکت توانیر در بخش های مدیریت مصرف، خدمات مشترکین و مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق استان های کرمانشاه، کردستان و ایلام نیز حضور داشتند، مهندس علی چهل امیرانی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب گزارشی از وضعیت پیک منطقه غرب کشور و شرایط موجود را ارائه داد.

در ادامه جلسه مهندس احمدیزدی معاونت دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر ضمن تأکید بر اهمیت مدیریت مصرف، گزارشی از وضعیت پیک شبکه سراسری و شرایط بسیار سخت موجود را ارائه داد.

مهندس احمدعلی امیری کارشناس مدیریت مصرف این شرکت دیگر سخنران این جلسه بود که گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال 1395 و همچنین برنامه و اقدامات پیش بینی شده برای سال 1396 به منظور کاهش پیک بار در منطقه و جلب همکاری مشترکین صنعتی را جهت کاهش مصرف خود در زمان های مورد نیاز ارائه نمود.

شایان ذکر است مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق استانهای کرمانشاه، کردستان و ایلام نیز گزارشات خود را به منظور کاهش پیک بار را ارائه داده و در پایان جلسه، حاضرین ضمن ارائه پیشنهادات و نظرات شرکت ها به منظور کاهش پیک بار در سال 1396، مجدداً بر عزم جدی و بیشتر خود جهت اجرای برنامه های مدیریت مصرف و عبور از پیک تابستان سال جاری تأکید کردند.
منبع خبر : روابط عمومی